O mnie

Nazywam się Robert Kaszuba, od 1994 roku zajmuję się wspieraniem przedsiębiorstw, przedsiębiorców i managerów w rozwoju oraz efektywnym osiąganiu celów businessowych.

Prowadzę działalność pod firmą ROBEST, a jedną z moich pasji jest doskonalenie efektywności procesowej i organizacyjnej zarówno w obszarach aktywności businessowej jak i innych działań przedsiębiorstw.

Zajmuję się doskonaleniem procesów produkcyjnych, utrzymania ruchu oraz logistycznych, a także procesów towarzyszących, realizowanych przez przedsiębiorstwa.

Wspieram przedsiębiorstwa we wdrażaniu metod Lean Manufacturing. Szkolę pracowników oraz wspomagam działania wdrożeniowe partnerów businessowych. Dostarczam wiedzę i służę praktycznym doświadczeniem pozwalającym na efektywne doskonalenie oraz stabilizowanie wyników osiąganych przez firmy.

Wspomagam firmy w podnoszeniu poziomu jakości produkcji, zwiększaniu wydajności oraz produktywności. Prowadzone działania mają na celu redukcję kosztów związanych z realizacją procesów produkcji, przez co zwiększają przewagę konkurencyjną firm. 

Oddaję do dyspozycji klientów wiedzę, kompetencje, umiejętności i zaangażowanie oraz bogate doświadczenie wynikające z praktyki w implementacji metod i narzędzi służących doskonaleniu funkcjonowania przedsiębiorstw.

Dostarczam rozwiązań know-how na najwyższym poziomie i w ciągły sposób doskonalę je dostosowując do zmieniających się, indywidualnych potrzeb moich klientów. Z satysfakcją patrzę na sukcesy moich klientów, z których część miałem przyjemność współtworzyć.

Zapraszam do współpracy

dr inż. Robert Kaszuba